Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» закінчує рік на передостанньому місці у Прем’єр-лізі

«Чорноморець» закінчує рік на передостанньому місці у Прем’єр-лізі

Одеський «Чорноморець» завершив рік на передостанньому місці у турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги.

У перенесеному матчі 14-го туру, останньому цього року, «моряки» у Львові зустрічалися з «Рухом».

У першому таймі підопічні Романа Григорчука потішили своїх уболівальників: вони створили біля воріт «Руху» два хороші моменти і реалізували… обидва. На 25-й хвилині Максим Войтіховський, який класно поборовся із захисниками на лінії штрафного майданчика, віддав хорошу передачу на Ореста Кузика, а той із правої частини штрафного майданчика прострілив уздовж лінії воротарського майданчика на Дмитра Юсова. Юсова ніхто не прикривав, отже, він спокійно відправив м’яч під поперечину – 0:1.

Десятьма хвилинами пізніше той же Юсов забив удруге: Сергій Політило подав кутовий з правого флангу, а Юсов ефектно верхи пробив головою з правої частини штрафного майданчика в дальній кут – 0:2.

Здавалося, ось він – шанс завершити рік на мажорній ноті, але, на жаль, у другому таймі «Рух» «розворушився» і зумів відігратися: на 63-й хвилині після випадкового скидання Єрмакова (захисник «Чорноморця») з меж штрафного майданчика «соковито» правою в лівий кут пробив Руніч, а на 84-й простріл із правої частини штрафної замкнув Карабін (гол дещо схожий на перший забитий у цій зустрічі).

За непоганої гри «моряки» знову не зуміли перемогти, тому на велику паузу між першим і другим колом йдуть на передостанньому місці з показником у дві перемоги, п’ять нічиїх та вісім поразок.