Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Приємна несподіванка: «Чорноморець» розтрощив у гостях амбітне «Полісся»

Приємна несподіванка: «Чорноморець» розтрощив у гостях амбітне «Полісся»

Одеський «Чорноморець» здобув першу перемогу у весняній частині Української Прем’єр-ліги: підопічні Романа Григорчука сьогодні приємно здивували у Житомирі, де їх приймало амбітне «Полісся».

Фаворитами матчу були господарі, але «моряки», які програли три матчі поспіль із однаковим рахунком 0:1, саме у цьому поєдинку показали і цікаву гру, і справжній чоловічий характер, а головне – вони почали забивати (у чотирьох попередніх зустрічах хлопці провели лише один гол).

Після «сухої» нічиєї у першому таймі (0:0) здавалося, що долю поєдинку знову вирішить один гол, але після того, як Артур Авагімян вивів гостей уперед, зупинити його та його партнерів уже було нереально. Як підсумок – Артур за 12 хвилин оформив хеттрик (!!!). До речі, він став першим гравцем одеського клубу, який забив тричі в одному матчі чемпіонату України (вищий дивізіон) аж за 21 рік (останнім автором хеттрику був Олександр Косирін).

Господарі відповіли на це голом Кушніренка та його ж… червоною карткою. А масну крапку у грі поставив Орест Кузик, який забив на останній хвилині. У підсумку – 4:1, така приємна звитяга одеситів, яка підняла наших земляків на восьме місце у таблиці.

Наступний матч «чорноморці» проведуть 3 квітня у Львові, де зустрінуться із донецьким «Шахтарем» у півфіналі Кубка України (початок – о 18:00), а у чемпіонаті «моряки» зіграють у неділю, 7 квітня, коли до Одеси приїде «Олександрія» (початок гри – о 13:00).