Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеські спортсмени повернулися з чемпіонату України з боксу з чотирма медалями

Одеські спортсмени повернулися з чемпіонату України з боксу з чотирма медалями

Одеські боксери здобули дві золоті та дві срібні медалі на чемпіонаті України з боксу серед студентів, який минулого тижня пройшов в Умані.

Як повідомили в пресслужбі Одеської міськради, золоті медалі вибороли вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №5 Рашад Расулов у ваговій категорії 75 кг (тренер – Олег Серебрицький) і спортсмен Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Никита Малюта у ваговій категорії +92 кг (тренери – Михайло Серженюк та Євгеній Побережець).

Срібними призерами змагань стали боксери Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Микита Погожий у категорії 63,5 кг (тренери – Михайло Серженюк та Євгеній Побережець) і вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №8 і клубу «Атаман» Імран Гаджиєв у категорії 71 кг (тренери – Володимир Осіпчук, Азер Мустафаєв і Нуреддін Алібейлі).

Загалом на рингу зустрілися 140 спортсменів із 57 українських навчальних закладів. Хлопці виборювали перемогу у 13 вагових категоріях, дівчата – у 12.