Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Чорноморець» розпочав сезон із поразки

«Чорноморець» розпочав сезон із поразки

«Моряки» програли у Києві.

Одеський «Чорноморець» провів свій перший офіційний матч з грудня минулого року: на київському стадіоні імені Баннікова «моряки» зустрічалися з «Вересом» із Рівного.

Істотно оновлена ​​і поки що не зіграна команда Романа Григорчука провела слабкий за всіма показниками поєдинок, який зрештою програла з мінімальним рахунком.

Єдиний гол гравець «Вереса» Кльоц провів у середині першого тайму, коли «соковито» пробив здалеку у лівий кут: м’яч влетів у сітку рикошетом від стійки.

Могли «червоні» забивати вдруге, але у другому таймі Дахневич не реалізував загалом спірний пенальті – воротар одеситів Дмитро Непогодов без проблем накрив м’яч у правому (від себе) куті.

Також зазначимо, що через помилки одеситів в обороні підопічні Юрія Вірта ще у першому таймі забили вдруге, але, на щастя, у тому епізоді було зафіксовано офсайд.

«Чорноморець» за 90 з лишком хвилин зумів створити лише один небезпечний момент: Максим Брагару пройшов лівим флангом і пробив у дальній кут, але, на жаль, неточно.

Усі спроби Григорчука хоч щось змінити у грі своїх підопічних, ні до чого не привели: заміни гру не підсилили, а рахунок не змінився до фінального свистка.

На жаль, 0:1, «моряки» поступаються у стартовому матчі УПЛ. Вони не показали тієї гри, на яку від неї чекають одеські вболівальники.

У суботу “чорно-сині” зіграють із харківським “Металістом-1925”, який сьогодні відібрав очки у донецького “Шахтаря” (0:0). Початок матчу – о 15:00.