Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Одеські гандболісти здобули срібні медалі Кубка України

Одеські гандболісти здобули срібні медалі Кубка України

В Ужгороді відбулися матчі Фіналу чотирьох Кубка України з гандболу серед чоловічих команд.

Як ми вже повідомляли, цього року у півфінал турніру пробилися одразу два представники Одещини – свіжоспечений срібний призер Суперліги – «Одеса» та свіжоспечений переможець вищої ліги – «Ізмаїл».

Долею жеребу було визначено, що в 1/2 фіналу «Одеса» гратиме з «Донбасом», а «Ізмаїл» – з неймовірним «Мотором», який вже багато років виграє усі внутрішні турніри.

На жаль, «Ізмаїл» із головним фаворитом Кубка не впорався – 19:44, а от «Одеса» вкотре в сезоні виявилася сильнішою за міцний «Донбас» – 27:22.

У грі за «бронзу» «Ізмаїл» дав солідний бій «Донбасу», але у підсумку все одно програв – 23:28.

«Одеса» у фіналі зробила все, що могла, але зупинити «Мотор» на шляху до його девятого Кубка України не зуміла – поразка 27:40.

У підсумку одесити посіли друге місце, що є повторенням найвищого досягнення команди у Кубку. А якщо додати до цього «срібло» Суперліги, то виходить, що «Одеса» провела свій найкращий сезон у історії.

Про «Ізмаїл» взагалі мовчимо, бо ця команда взагалі зіграла свій перший сезон, а вже має «золото» вищої ліги, потрапляння до Фіналу чотирьох Кубка України і путівку до Суперліги на наступний сезон.

Леонід Францескевич

Інші матеріали на тему:
Одеські гандболісти дали бій гранду, але поступилися у матчі за Суперкубок України
Гандбольні клуби «Одеса» та «Ізмаїл» переписали історію одеського гандболу
Дві гандбольні команди з Одеської області зіграють у Фіналі чотирьох Кубка України
У пам'ять про тренера: гандбольна команда «Одеса» продовжила переможну серію до восьми матчів