Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Одеські гандболісти дали бій гранду, але поступилися у матчі за Суперкубок України

Гандбольна команда «Одеса» почала новий сезон поєдинком за Суперкубок України: підопічні Євгена Марченка у столичному «Палаці Спорту» зустрічалися із грандом українського гандболу, незмінним переможцем усіх внутрішніх турнірів – запорізьким «Мотором».

Фаворитом гри, як завжди, був «Мотор», але як же потужно зіграли одесити! Що й казати, на перерву вони пішли за дуже приємного для себе рахунку 27:20.

Втім, на жаль, у другому таймі запорожці значно додали, а у «Одеси» багато чого не виходило. Як підсумок – прикра поразка наших земляків із рахунком 37:45.

У складі одеської команди найрезультативнішими стали Денис Саварин (9 м’ячів), Єгор Бабін (7), Марат Сагдєєв (7), Віктор Маломан (6) та Степан Николюк (5).

Попри поразку, хотілося б відзначити прогрес у грі команди, отже, у новому сезоні чекаємо від неї нових перемог та нагород! Перша вже є – «срібло» Суперкубка України.

Леонід Францескевич

Інші матеріали на тему:
Одеські гандболісти здобули срібні медалі Кубка України
Гандбольні клуби «Одеса» та «Ізмаїл» переписали історію одеського гандболу
Дві гандбольні команди з Одеської області зіграють у Фіналі чотирьох Кубка України
У пам'ять про тренера: гандбольна команда «Одеса» продовжила переможну серію до восьми матчів