Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» здобув гостьову перемогу та залишив зону перехідних матчів

«Чорноморець» здобув гостьову перемогу та залишив зону перехідних матчів

Одеський «Чорноморець» сьогодні гостював у Петровому, де зустрічався із місцевим «Інгульцем». Фаворитом дуелі був «Інгулець», який здобув чотири перемоги поспіль із загальним рахунком 6:1, у тому числі – у гостях над київським «Динамо» (2:0). Однак «моряки» нині настільки потребують набраних очок, що сьогодні їм було все одно, кому віддавали перевагу експерти та журналісти.

Роман Григорчук випустив на гру дуже сильний склад, одразу загравши довгоочікуваного новачка – ізраїльтянина Гая Хадіду (виступав на позиції центрфорварда). І нападник з Ізраїлю буквально на другій хвилині подякував Роману Йосиповичу за довіру, впевнено реалізувавши пенальті, призначений за фол Олексія Паламарчука на Зігі Бадібанзі – 1:0.

Ближче до закінчення тайму третій гол у весняній частині сезону провів Даниїл Алефіренко, якому асистував той самий Хадіда. На 40-й хвилині Алефіренко ефектно перекинув Паламарчука – 2:0 на користь одеситів.

У другому таймі підопічні Сергія Ковальця, який свого часу як виступав за «Чорноморець», так і тренував його кілька років тому, додали, а наші земляки, навпаки, помітно втомилися, результатом чого став пропущений на 83-й гол від Головкіна.

На щастя, більше одесити не пропустили – вони здобули перемогу з рахунком 2:1, яка вперше за довгий час допомогла команді залишити зону перехідних матчів. На цей момент, «Чорноморець» знаходиться на 11-му місці.

«Моряки» у звітному матчі грали у наступному складі: Непогодов – Брагару, Салюк, Гучек, Путря (капітан) – Васильєв – Демченко, Кузик (Політило, 78) – Алефіренко (Авагімян, 90+3), Хадіда (Юсов, 71) , Бадібанга.

У наступному турі після паузи, пов’язаної із іграми збірних, «Чорноморець» прийме на своєму стадіоні лідера турнірної таблиці – донецький «Шахтар». Гра пройде у неділю, 2 квітня, початок – о 15:00.