Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» за неоднозначного суддівства програв «Дніпру-1»

«Чорноморець» за неоднозначного суддівства програв «Дніпру-1»

Сьогодні одеський «Чорноморець» приймав на своєму полі претендента на чемпіонський титул – СК «Дніпро-1».

Ще до матчу у ЗМІ з’явилася інформація про те, що цей поєдинок обслуговуватиме кум спортивного директора «Дніпра» Євгена Краснікова Дмитро Панчишин. Вже тоді стало зрозуміло, що «морякам» буде дуже важко. Як показала гра, всі побоювання виправдалися: рефері Панчишин протягом усієї гри всі спірні епізоди трактував виключно в один бік (вгадайте, в який). Він же за рахунку 1:1 у другому таймі призначив двічі «лівий» пенальті (побачив порушення, якого не було, у штрафному майданчику, до якого ще треба було добігти).

На щастя, Євген Паст потягнув удар Артема Довбика з 11-метрової позначки. Але, на жаль, на 82 хвилині Довбик свій м’яч таки забив. А ось першим у цій зустрічі відзначився «Чорноморець»: на 53 хвилині Володимир Салюк чудовим пасом метрів на 60 вивів на «побачення» з кіпером дніпрян Даниїла Алефіренка і той метрів із 20 перекинув Владислава Рибака – 1:0.

На жаль, на 57 хвилині Олександр Назаренко відновив рівновагу після пасу Довбика – 1:1.

А далі – той самий «дивний» пенальті, сейв Паста, але дещо пізніше все ж таки вирішальний гол найкращого бомбардира УПЛ Довбика. У підсумку – 1:2 незаслужена поразка «Чорноморця», який продовжує боротьбу за виживання.

У наступному турі підопічні Романа Григорчука зіграють у Києві з «Динамо». Гра пройде 13 травня, початок – о 14:00.