Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» обіграв у Києві «Динамо»

«Чорноморець» обіграв у Києві «Динамо»

Одеський «Чорноморець» сьогодні у Києві зустрічався із «Динамо».

Обом командам на фініші сезону вкрай небажано втрачати очки, адже одні борються за виживання, а другі – за медалі. Тому і кияни, і одесити були налаштовані виключно на перемогу.

«Моряки» розпочали гру просто приголомшливо: на 3-й хвилині після серії ударів вони заробили кутовий, Орест Кузик подав із правого флангу, а Віталій Єрмаков ефектно пробив головою у правий кут – 1:0.

Вже на 11-й хвилині одесити забили вдруге: Зігі Бадібанга подав з правого флангу, а Олександр Демченко, який підійшов до середини штрафного, головою пробив у лівий кут – 2:0.

Ведучи 2:0, гості, що логічно, перешикувалися на гру від оборони і до перерви не пропустили.Втім, на початку другого тайму «моряки» двічі дозволили киянам вразити ворота Євгена Паста за три хвилини (відзначилися Владислав Ванат і Віталій Буяльський) – 2:2.

Здавалося, «Динамо» має ігрову ініціативу та психологічну перевагу, але цього дня «Чорноморець» грав у вельми пристойний футбол, бився за результат, що дозволило йому вирвати перемогу: на 71-й хвилині Демченко оформив дубль – 3:2.

Таким чином, «моряки» не лише перемогли принципового суперника, гранда українського футболу, а й тимчасово піднялися на 9 місце. У наступному турі наші земляки приймуть в Одесі «Минай». Гра пройде у суботу, 20 травня, початок – о 13:00.