Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Ворог збільшив кількість ракетоносіїв у Чорному морі

Ворог збільшив кількість ракетоносіїв у Чорному морі

Ворог збільшив кількість ракетоносіїв у Чорному морі

На даний момент у Чорному морі корабельне угруповання росії складається вже з дев’яти ворожих кораблів, а до двох надводних ракетоносіїв додався підводний човен, збільшивши загальний залп «Калібрів» до 16 ракет.

Про це повідомили у прес-службі Оперативного командування «Південь».

У зв’язку з цим загроза ракетних ударів є досить високою — мешканців Одеської області просять не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Інші матеріали на тему:
Держстат: на Одещині найбільше подорожчали фрукти та ягоди
РФ атакувала цивільні судна, які прямували до портів Одещини: загинув член екіпажу
22 червня в Одесі ремонтуватимуть дороги: перелік адрес
В Одесі за день врятували 24 відпочивальників на воді
Якою буде погода в Одесі та області 22 червня