В Одесі Дні донора проведуть у всіх міських лікарнях
Графік виїзної бригади на березень оприлюднять додатково.

27 лютого в Одесі провели День донора в міській клінічній лікарні №1 і повідомили, що надалі такі заходи проводитимуть на базі всіх міських лікарень.
Про це повідомили у пресслужбі Одеської міськради.
Лікарні поповнюватимуть банки крові і безоплатно видаватимуть її пацієнтам, які потребують переливання. У повідомленні зазначили, що потреба в трансфузії часто виникає раптово, тому в лікарняному банку крові мають постійно бути в наявності всі групи та резуси і його потрібно регулярно поповнювати.
Забір крові в міській клінічній лікарні №1 здійснила виїзна бригада Одеської обласної станції переливання крові. Надалі одесити зможуть долучитися до здачі донорської крові в усіх міських лікарнях, обравши зручний для себе день і локацію, а графік роботи виїзної бригади на березень оприлюднять додатково.
