Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Одеський «Чорноморець» несподівано програв останній домашній матч у сезоні

Одеський «Чорноморець» несподівано програв останній домашній матч у сезоні

Сьогодні одеський «Чорноморець» приймав на своєму полі львівський «Рух». Обидві команди продовжують боротьбу за право залишитись у Прем’єр-лізі, тому для обох дуже важливо було перемагати у передостанньому турі.

Краще поєдинок розпочали львів’яни, які за рахунок індивідуальної майстерності деяких виконавців зуміли забити два м’ячі у ворота Євгена Паста ще в першому таймі: на 18-й хвилині Соломон увійшов до штрафного майданчика, «позбавився» Іллі Путрі і точно пробив у правий, дальній кут. Ну а на 29-й хвилині після навісу з правого флангу та рикошету м’яч вдарився у груди Путрі, після чого Юрій Климчук зблизька пробив по порожніх воротах – 0:2.

Забивши двічі, «Рух» більше зосередився на грі в обороні, а ось «Чорноморець» щільно заволодів ініціативою, створив кілька непоганих моментів (наприклад, Олександр Демченко перевірив на міцність стійку), а у компенсований час таки забив: Орест Кузик потужно пробив здалеку, м’яч вдарився у стійку, після чого влучив у спину воротаря – Юрія Паньківа, а звідти – у сітку – 1:2.

Здавалося, перевага на боці одеситів, які, до того ж, активніше розпочали другий тайм, але невдала гра Володимира Салюка, який віддавав м’яч на Євгена Паста, призвела до третього пропущеного голу: Клмчук без проблем перехопив передачу, на швидкості обіграв воротаря, який вийшов рятувати ситуацію, і з правої частини штрафного майданчика точно пробив у порожні ворота – 1:3.

Нелогічний гол негативно вплинув на настрій господарів поля, проте вони до фінального свистка намагалися врятувати ситуацію. Відмінний момент був у Артура Авагімяна, проте його удар на 74-й хвилині взяла на себе стійка.

«Рух», на жаль, у захисті серйозно не помилявся, отже, до фінального свистка більше не пропустив, натомість провали в обороні господарів кілька разів ледь не призвели до четвертого пропущеного голу. На щастя, на 88 хвилині Ілля Путря вибив м’яч із порожніх воріт.

У підсумку – 1:3, чергова домашня поразка «Чорноморця», який, проте, незважаючи на невдачу, опустився лише на одну позицію і перед останнім туром знаходиться на 10-му місці.

У неділю «моряки» зіграють із харківським «Металістом», який сьогодні вже офіційно попрощався з УПЛ. Початок матчу – о 15.00.