Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Нас оточили, наших тут немає»: окупант розповів, що тікає через Донецьк до росії (перехоплення ГУР)

«Нас оточили, наших тут немає»: окупант розповів, що тікає через Донецьк до росії (перехоплення ГУР)

«Нас оточили, наших тут немає»: окупант розповів, що тікає через Донецьк до росії (перехоплення ГУР)

Військовослужбовець РФ розповів, що відходить із залишками особового складу до росії через Донецьк. Позицій окупантів навколо вже немає.

Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові, оприлюдненій ГУР МО.

Військовий РФ розповідає, що з 19 людей їх залишилося всього троє. Вони мешкають в підвалі та не мають їжі.

«Ми в Донецьку. Нас 19 осіб. Наш взвод, коротше, розх****ли. Нас залишилося лише троє осіб. Ми живемо в підвалі. Тут пі**ць, нас тут не годують», — сказав окупант.

При цьому він розповів, що командири давно покинули їх. Тому вони мусять самостійно вибиратися.

Інші матеріали на тему:
На Херсонщині через російські обстріли поранено п’ятьох людей
«Ігри Ветеранів 2026»: відкрито реєстрацію на відбіркові змагання зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту
«Співчуття не працює без дій»: про що говорили учасники міжнародної дискусії на LMF 2026
Від правди до відповідальності: п’ять думок, які запам’яталися на LMF 2026
На Херсонщині через російські обстріли поранено 10 людей, серед них двоє дітей