Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Війна > У Маріуполі росіяни почали зносити будівлю драмтеатру

У Маріуполі росіяни почали зносити будівлю драмтеатру

У Маріуполі росіяни почали зносити будівлю драмтеатру

Російські окупанти вже знесли половину драматичного театру в Маріуполі. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

«Поки Маріуполь в екзілі думає про культурну деокупацію, в Маріуполі окупанти знесли половину драматичного театру.  Просто знесли вщент», – написав Петро Андрющенко в своєму Telegram-каналі.

Радник мера додав, що за два дні від театру «не залишиться навіть фізичного спогаду».

Нагадаємо, 16 березня росіяни скинули бомбу на будівлю театру, в якому переховувалися сотні мирних жителів. Інформаційне агентство Associated Press провело розслідування і дійшло висновку, що внаслідок авіаудару могло загинути до 600 осіб. А міжнародна правозахисна організація Amnesty International вважає, що жертв було менше у зв’язку з процесом евакуації з міста, що почався до цього.

 

Інші матеріали на тему:
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару