Головні новини Одеси
    Головна > Новини > На Одещині знову стабілізаційні відключення

На Одещині знову стабілізаційні відключення

Рівень споживання зріс.

На Одещині знову стабілізаційні відключення

У Києві, а також у Київській, Одеській, Дніпропетровській та Донецькій областях знову запроваджені стабілізаційні відключення за графіками.

Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК.

Там заявляють, що за командою Укренерго з 13:00 до 23:00 буде застосовано одну чергу відключень.

Інші матеріали на тему:
Держстат: на Одещині найбільше подорожчали фрукти та ягоди
22 червня в Одесі ремонтуватимуть дороги: перелік адрес
В Одесі за день врятували 24 відпочивальників на воді
Якою буде погода в Одесі та області 22 червня
Третю добу на Одещині шукають дівчинку, яку віднесло в море