Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» розпочинає сезон із упевненої гостьової перемоги над новачком Прем’єр-ліги

Одеський «Чорноморець» сьогодні стартував у новому сезоні Прем’єр-ліги: у Черкасах «моряки» зустрічалися із дебютантом турніру – «ЛНЗ».

Міцний новачок УПЛ зміцнив свій склад, нав’язав боротьбу одеситам, але новобранці «Чорноморця» проявили себе у всій красі.

Наші земляки відкрили рахунок на 38-й хвилині: після хорошої передачі Ореста Кузика з правого флангу новачок «моряків» Богдан Бойчук  вискочив з-за спини екс-«чорноморця» Наумця та коліном переправив м’яч у правий кут.

Підопічні Романа Григорчука створили біля воріт суперника загалом дюжину моментів, а у другому таймі забили вдруге: на 65-й хвилині чудовий навіс із лівого флангу у виконанні Бойчука ефектним ударом головою замкнув інший новачок команди Йон Шпорн, який буквально влетів до штрафного – 2:0.

У підсумку – впевнена перемога одеситів, з чим їх і вітаємо!

У другому турі «Чорноморець» зіграє у Ковалівці з «Колосом». Зустріч відбудеться 6 серпня (17:00).

Інші матеріали на тему:
Підсумки дня: трагедія на ставку, програш «Чорноморця» та «ревізія» одеського Привозу
Українська Прем’єр-ліга: «Чорноморець» програв удома «Дніпру-1»
Українська Прем’єр-ліга: «Чорноморець» розгромив «Металіст 1925»
Українська Прем’єр-ліга: «Шахтар» розгромив «Чорноморець»
Сильні та незламні: розвиток дитячо-юнацького спорту в Одесі в умовах повномасштабної війни