Головна > Новини > «Чорноморець» розгромно програв луганській «Зорі»

«Чорноморець» розгромно програв луганській «Зорі»

«Моряки» поступилися регулярному учаснику єврокубків.

Одеський «Чорноморець» сьогодні у Ковалівці зустрічався із луганською «Зорею» у рамках 8-го туру УПЛ.

Одеські вболівальники дуже скучили за перемогами рідної команди, отже, чекали від головного аутсайдера Прем’єр-ліги позитивного результату. Але, на жаль, і цього разу підопічні Романа Григорчука не змогли потішити своїх шанувальників.

Почали «моряки» чудово: за двадцять хвилин першого тайму вони тричі погрожували воротам Мацапури, проте він відбив усі удари Кузика, Бобка та Салюка.У відповідь «Зоря» забила. Причому, забила тричі ще до перерви, без особливих проблем – на класі та індивідуальних якостях виконавців: відзначилися Булеца (17 хвилина), Кірюханцев (30 хвилина) та Назарій Русин (45 хвилина) – 0:3.

У другому таймі «чорно-сині» спробували якось змінити ситуацію, проте грали без особливої ​​агресії. Декілька моментів одесити створили, але назвати їх дуже небезпечними навряд чи можна. «Зоря» ж, спокійно контролюючи м’яч та атакуючи «за інерцією», зуміла не лише зберегти свої ворота в недоторканності, а й забити вчетверте – до обіймів партнерів потрапив Шахов.

У підсумку – 0:4, перша розгромна поразка «Чорноморця», який продовжує замикати турнірну таблицю УПЛ.

У наступному турі «моряки» зіграють у тій же Ковалівці з місцевим «Колосом» (24 жовтня о 15:00).