Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Баскетбол: «БІПА» стартувала у Суперлізі з перемоги

Баскетбол: «БІПА» стартувала у Суперлізі з перемоги

Одесити виграли перший матч у Івано-Франківську.

Одеський баскетбольний клуб «БІПА-Одеська область-СДЮСШОР ім. Литвака» успішно стартував в українській Суперлізі: в Івано-Франківську підопічні Вадима Пудзирея в рамках першого «баббла» (чотири команди з’їжджаються в одне місто та проводять по три гри за три дні) впевнено обіграли господарів майданчика – «Говерлу» – 68:54.

Долю поєдинку наші земляки вирішили ще до великої перерви: першу чверть вони виграли з рахунком 20:9, другу – скромніше – 15:12, а у третій та четвертій були зафіксовані нічиї – 17:17 та 16:16 відповідно.

Найрезультативнішими у складі «БІПИ» стали Анатолій Конєв (10 очок + 4 підбирання), Євген Ткаченко (9 очок + 5 підбирань), Ілля Кабацюра (9 очок), Олександр Рябчук (9 очок + 3 підбирання + 3 передачі), а також Ярослав Кадигроб (8 очок + 7 підбирань) та Святослав Товкач (8 очок).

Завтра «жовто-чорні» о 16:00 зіграють із київським «Будівельником», а післязавтра – із «Дніпром».