Головні новини Одеси
    Головна > Новини > ЗСУ знищили під Бахмутом більшість підрозділів “вагнерівців”

ЗСУ знищили під Бахмутом більшість підрозділів “вагнерівців”

ЗСУ знищили під Бахмутом більшість підрозділів “вагнерівців”

У боях під Бахмутом ЗСУ ліквідували більшість підрозділів пвк “Вагнера”. Про це в етері телемарафону заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр, – пише РБК-Україна.

“Росіяни змушені замінювати “вагнерівців” на військовослужбовців армії рф, тому що більшість підрозділів “Вагнера” було знищено ЗСУ. Вони змушені зараз це робити”, – зазначила Ганна Маляр. За словами заступника міністра, регулярні російські війська демотивовані на відміну від “вагнерівців”, які отримують гроші за участь у бойових діях.

Також Ганна Маляр зазначила, що ситуація в Бахмуті залишається складною та напруженою. Ворог чисельно переважає українських захисників, але і втрати в окупантів значно вищі.

Інші матеріали на тему:
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару