Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Збірна Одеської області здобула 29 медалей чемпіонату України з контактного ушу

Збірна Одеської області здобула 29 медалей чемпіонату України з контактного ушу

Збірна Одеської області з контактного ушу (саньшоу) вдало виступила на чемпіонаті України, який відбувся у Хмельницькому. Змагання зібрали 214 спортсменів із дванадцяти регіонів нашої країни.

На рахунку представників Одеської області 29 медалей у всіх розділах (повний контакт – саньда, легкий контакт – ціньда, китайська боротьба – туйшоу): 7 золотих, 19 срібних та 9 бронзових.

Чемпіонами України у різних розділах стали Ілля Богун, Софія Осадчук, Руслан Туркулець, Тимур Никифорук (у двох розділах), Тимур Козлов та Наталія Капустянська.

Зазначимо, що підготували чемпіонів та призерів тренери Олександр Бережний, Анатолій Михайлюк, Сергій Кондогеоргіс, Андрій Кан та Сергій Чепой.

Попереду в одеситів Фінал Кубка України, який у двадцятих числах травня має прийняти Одеса.

Інші матеріали на тему:
Спортсмени з Одеської області здобули два десятки медалей чемпіонату Європи з ушу
Збірна Одеської області виборола 25 медалей чемпіонату України зі спортивного ушу