Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Збірна Одеської області виборола 25 медалей чемпіонату України зі спортивного ушу

У Броварах відбувся чемпіонат України зі спортивного ушу (таолу). Участь у турнірі взяли понад 160 спортсменів із десяти областей нашої країни.

Традиційно потужно на всеукраїнських змаганнях, незважаючи на повномасштабну війну, що триває, і труднощі з проведенням повноцінних тренувань, з якими стикаються спортсмени та тренери, виступила збірна Одеської області.

На рахунку представників нашого регіону 25 медалей, з яких чотири золоті, тринадцять срібних та вісім бронзових.

Крім того, протягом двох днів за суддівським столиком працювали одеські судді Ганна Борисова, Дар’я Метка, Андрій Олійник, Марина Язикова та старший суддя – президент Одеської федерації ушу Леонід Борисов.

За результатами чемпіонату України у своїх вікових категоріях та видах програми чемпіонами стали Катерина Комісарова (плюс «срібло»), Аліна Рижевська (плюс «бронза»), Еріка Чен (плюс два «срібла») та Анастасія Ярова (плюс дві «бронзи»).

Срібні медалі здобули Андрій Олійник, Софія Осадчук (двічі), Олександра Почтаренко (двічі, плюс «бронза»), Ганна Саган (двічі, плюс «бронза»), Каміла Химченко (плюс «бронза») та Аріна Казанжи (двічі).

«Бронза», окрім вищезгаданих спортсменів та спортсменок, дісталася Дмитру Водяницькому та Софії Бурлі.

Попереду у спортсменів насичені тренування та Фінал Кубка України, який планується провести в Одесі вже у травні цього року.

Леонід Францескевич

Інші матеріали на тему:
Сильні та незламні: розвиток дитячо-юнацького спорту в Одесі в умовах повномасштабної війни
Спортсмени з Одеської області здобули два десятки медалей чемпіонату Європи з ушу