-
Головна
>
Новини
>
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
Зібралися, щоб вшанувати пам'ять загиблих внаслідок російської агресії

Сьогодні, 22 червня, в Одесі відбулася символічна акція «Дерева пам’яті», приурочена до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Цього дня містяни зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять загиблих внаслідок російської агресії, повідомляють у пресслужбі Одеської міської ради.
Одесити прийшли на захід із портретами своїх загиблих родичів. Замість штучних квітів чи традиційних вінків учасники акції створили меморіали на деревах. На одному з них розвісили патріотичні стрічки та військові жетони з іменами полеглих українських захисників. Інше дерево прикрасили символічними дзвіночками, які ннагадують про цивільних громадян, чиї життя забрала війна.
Під час заходу присутні згадували не лише тих, хто повернувся додому «на щиті», а й військовослужбовців, які наразі перебувають у ворожому полоні або вважаються зниклими безвісти.
