Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Якщо рашисти підірвуть Каховську ГЕС, то Крим на 10-15 років залишиться без води, — Данілов

Якщо рашисти підірвуть Каховську ГЕС, то Крим на 10-15 років залишиться без води, — Данілов

Якщо рашисти підірвуть Каховську ГЕС, то Крим на 10-15 років залишиться без води, — Данілов

Підрив Каховської ГЕС залишить окупований Крим без води на 10-15 років, а можливо, й назавжди. Про це в інтерв’ю Sky News заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

“Нам доведеться почекати і подивитись, але якщо вони її підірвуть, то ідея водопостачання Криму зникне на 10 чи 15 років, а можливо, і назавжди. Тоді виникає питання, навіщо їм потрібен Крим, якщо вони збираються залишити його без води”, — сказав Данілов.

Інші матеріали на тему:
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару