-
Головна
>
Новини
>
Як виглядає пошкоджена через атаку РФ багатоповерхівка в Одесі: фоторепортаж зсередини будівлі
Як виглядає пошкоджена через атаку РФ багатоповерхівка в Одесі: фоторепортаж зсередини будівлі
Пошкоджень зазнав 16-поверховий житловий будинок.

У ніч з 30 квітня на 1 травня ворог здійснив чергову масовану атаку на Одесу. У різних районах міста пошкоджено житлові будинки та цивільну інфраструктуру. Спалахнули пожежі. Пошкоджень зазнав 16-поверховий житловий будинок.
На місцях працюють оперативні та комунальні служби, які ліквідовують наслідки атак. За попередньою інформацією, загинули дві людини, ще 15 — травмовані.
Кореспондент Odesa Online зафіксував наслідки атак та поспілкувався з місцевими жителями.
“Пiсля вибуху пішов чи дим, чи пил. Коли шок, нічого не зрозуміло. Я спочатку боялася відкрити двері. Я переживала за маму. Мамі 80 років. Я переживала, щоб у неї серце не стало”, – розповіла місцева мешканка Людмила.
“Я була в коридорі, а чоловік спав, на нього впав склопакет. Все так швидко відбулося, що ми відразу нічого не зрозуміли. Двері були вибиті повністю. Під’їзд був заблокований. Рятувальники його розчистили. Дуже їм дякую. Низький їм уклін”, – сказала мешканка пошкодженого будинку Любов.
“Рятувальники допомагали нам виходити по руїнах. У сусідів – жах. Всі вікна вибиті. Мені пощастило, що квартира з іншого боку. У брата машини немає. А ми переселенці. Ще у 2014 році з Луганська приїхали”, – поділилася враженнями Ольга.














Ворожий обстріл Одеси 6 квітня завдав збитків на понад 4,5 мільйонів гривень
Без газу, води та світла: як виживає Дружківка — місто, якого майже не залишилося
У Нацпарку на Одещині знайшли чергового загиблого дельфіна
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Ховав пасажира під підлогою авто: на Одещині викрили організатора нелегального трансферу
