08:36
22.6.2026
Були влучання в обʼєкти цивільної та транспортної інфраструктури.

РФ продовжує комбіновано атакувати Одещину – вранці 15 травня в Одеському районі зафіксували влучання в обʼєкти цивільної та транспортної інфраструктури. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За попередніми даними, постраждали семеро людей, один з них у важкому стані. Кіпер додав, що усім постраждалим надається необхідна медична допомога.
Нагадаємо, в ніч РФ також атакувала наш регіон – здійснила комбіновану ракетно-дронову атаку. Ціллю стали об’єкти цивільної інфраструктури, зокрема житловий сектор і підприємства. Постраждали 12-річний хлопчик та 66-річний чоловік.