Військового з Одещини підозрюють у СЗЧ та та вивезенні арсеналу зброї з фронту
Чоловіку "світить" 7 років ув'язнення.

Правоохоронці Одещини викрили 33-річного військовослужбовця з Подільська. Чоловіка підозрюють у тому, що він самовільно залишив військову частину (СЗЧ) та незаконно привіз додому велику кількість зброї та вибухівки з передової в одній зі східних областей, де ніс службу.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Одеській області.
Під час обшуку в домоволодінні фігуранта вилучили:
автомат та магазини до нього;
корпус гранати із запалом;
понад сотню різнокаліберних набоїв;
постріли до підствольного гранатомета;
тротилові шашки, капсулі-детонатори, запалювальні патрони та вогнепровідні шнури.
Крім зброї, в будинку виявили рослинну речовину, схожу на канабіс — її відправили на експертизу, за результатами якої вирішуватимуть питання про додаткову кваліфікацію.
Наразі військового затримали у процесуальному порядку. Йому вже повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами), що передбачає до 7 років ув’язнення. Суд обрав затриманому запобіжний захід — тримання під вартою з правом внесення застави.
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста
На Одещині 8-річний хлопчик випав з вікна третього поверху: дитина у лікарні
