Головні новини Одеси
    Головна > Новини > ЖКГ > В Одеській області знову запровадили екстрені відключення світла

В Одеській області знову запровадили екстрені відключення світла

В Одеській області знову запровадили екстрені відключення світла

На Одещині знову проводяться екстрені відключення світла,  – повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.

“Вони не будуть масовими, оскільки у НЕК Укренерго виникла потреба збалансувати енергосистему лише на 10% потужності більше, ніж передбачено графіком. Тому ми вимушені відключити додаткових споживачів поза графіком”, – йдеться у повідомленні.

Графіки стабілізаційних  відключень наразі не діють, і повернуться після того, як НЕК Укренерго надасть такий дозвіл.

Інші матеріали на тему:
Аварія на Одеській ТЕЦ залишила без світла центр міста
Київський район Одеси частково залишився без світла
Ворог завдав ракетного удару по Одещині: серед постраждалих — діти
У частині Одеського району до 12:00 можливі короткі відключення світла
Ворог поцілив в об'єкт ДТЕК в Одесі: тисячі родин залишилися без світла