Головні новини Одеси
    Головна > Новини > В Одесі відкрили меморіальну дошку одному з засновників методу електростимуляції серця

В Одесі відкрили меморіальну дошку одному з засновників методу електростимуляції серця

В Одесі відкрили меморіальну дошку одному з засновників методу електростимуляції серця

До 150-річчя від дня народження вченого-кардіолога, дослідника електричної стимуляції серця одесита Михайла Марморштейна в Одесі на вулиці Рішельєвській, 48, відкрили меморіальну дошку на його честь.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

У цьому будинку з 1911 по 1926 роки проживав вчений, завдяки дослідженням якого, за словами організатора і мецената Алекса Гутмахера, почалася світова історія електростимуляції серця.

В Одесі відкрили меморіальну дошку одному з засновників методу електростимуляції серця

Інші матеріали на тему:
Де в Одесі 23 червня ремонтують тепломережі: перелік адрес
На одеському узбережжі внаслідок атаки РФ загинула жінка
Поліція розслідує обставини смерті 17-річної дівчини в Одеському районі
Одеський «Чорноморець» підписав Сергія Корнійчука на три роки
Утриманець одеського СІЗО отримав підозру за катування співкамерника