-
Головна
>
Новини
>
Кримінал
>
В Одесі судитимуть завідувачку психіатричного відділення однієї з лікарень
В Одесі судитимуть завідувачку психіатричного відділення однієї з лікарень
Жінці загрожує до 10 років позбавлення волі.

В Одесі до суду скерували обвинувальний акт щодо завідувачки психіатричного відділення однієї з місцевих лікарень, яку обвинувачують у вимаганні хабаря у пацієнта (ч. 3 ст. 368 КК України).
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП Одещини.
За даними слідства, до лікарки-психіатра звернувся чоловік зі скаргами на погіршення стану здоров’я. Після первинного огляду його госпіталізували до стаціонару, але замість передбаченої законодавством безоплатної медичної допомоги, фігурантка висунула вимогу щодо оплати лікування. Вона повідомила пацієнту та чоловіку, який його супроводжував, що для продовження перебування у лікарні протягом одного місяця необхідно сплатити 500 доларів. У разі відмови фігурантка погрожувала виписати пацієнта зі стаціонару в найкоротші строки.
Лікарку затримали одразу після отримання обумовленої суми. Слідчий суддя задовольнив клопотання про її відсторонення від займаної посади. Також суд обрав їй запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Жінці загрожує до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.



Раніше повідомлялося, що перед судом постане 41-річна офіцерка-психологиня однієї з військових частин Одеси. Її обвинувачують у тому, що вона обіцяла військовослужбовцям за гроші вирішити питання з переведенням із передової та звільненням зі служби.
