Головні новини Одеси
    Головна > Новини > В Одесі провели всеукраїнський турнір із дзюдо

В Одесі провели всеукраїнський турнір із дзюдо

У змаганнях взяли участь 217 юних спортсменів.

В Одесі 8 та 9 грудня проводився Відкритий всеукраїнський турнір «Кубок федерації дзюдо Одеської області» серед юнаків і дівчат, присвячений воїнам ЗСУ.

Як повідомляє пресслужба Одеської міськради, у змаганнях брали участь 217 юних спортсменів з Одеси, Дніпра, Миколаєва, Кропивницького та Ужгорода.

Зазначається, що вихованці Одеської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 15 відмінно виступили на цих змаганнях.

Переможцями стали: Валерія Голубкова, Іван Арсенюк, Платон Рогожинський, Денис Пасічник та Євген  Степаненко. Срібну медаль виборов Володимир Сорвачов. Бронзові нагороди завоювали Домінік Негрескул, Андрій Степуренко та Артем Бутрименко.

Підготував спортсменів тренер-викладач Геннадій Яременко.В Одесі провели всеукраїнський турнір із дзюдо

Інші матеріали на тему:
П'яний одесит жорстоко побив незнайомця
Одеса: у департаменті екології розповіли причину зміни кольору води у ставках дендропарку Перемоги
На Одещині шукають зниклого 14-річного хлопчика (оновлено)
У лікарні розповіли про стан постраждалих внаслідок російських атак на Одесу 29 та 30 квітня