Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Суспільство > В Одесі перейшли на екстренні відключення світла: застосувати графік неможливо

В Одесі перейшли на екстренні відключення світла: застосувати графік неможливо

Про це повідомили у ДТЕК.

В Одесі перейшли на екстренні відключення світла: застосувати графік неможливо

Одеса та Одеський район змушені переходити на екстрені відключення електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі енергохолдингу ДТЕК, до складу якого входить оператор енергосистеми регіону “ДТЕК Одеські електромережі”.

“Одеса та Одеський район: змушені переходити на екстрені відключення світла. Графіки відключень наразі застосовувати неможливо. Причина: значні масштаби пошкоджень після ранкового обстрілу”, – йдеться у повідомленні.

У ДТЕК запевнили, що енергетики роблять все можливе, щоб повернути світло в домівки українців, але для стабілізації енергосистеми області потрібно більше часу.

Нагадаємо, день ДТЕК повідомляв, що в Одесі продовжують діяти графіки стабілізаційних відключень електроенергії.

Інші матеріали на тему:
Одеситів просять стати донорами крові: є велика потреба у групі 2(+)
Одеські патрульні витягли чоловіка з палаючої квартири на Марсельській
У частині Пересипського району Одеси майже на добу вимкнуть воду
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
Кіберполіція Одещини попереджає про шахрайську схему з «кредитами»