17:43
23.6.2026
З 5 травня о 9:00 світлофор на перехресті працюватиме у режимі хвилини мовчання.

З 5 травня під час загальнонаціональної хвилини мовчання о 09:00 на перехресті вулиць Європейської та Ланжеронівської в Одесі запровадять режим «червоне по колу».
Про це повідомили у пресслужбі Одеської міськради.
Водіїв і пішоходів просять бути уважними на дорозі та дотримуватися сигналів світлофора.
Нагадаємо, в Одесі вже повідомляли про роботу світлофорів у режимі «червоний для всіх» під час хвилини мовчання.