В Одесі киянин жорстоко побив безхатька
Чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.

Одеські правоохоронці повідомили 42-річному киянину про підозру у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень безхатьку.
Як повідомили в пресслужбі ГУНП Одещини, напад стався на вулиці Старорізничній. Підозрюваний побачив лежачого безхатька і сказав йому підвестися. Останній ніяк не відреагував, що роздратувало приїжджого, і тоді він побив чоловіка ногами по голові.
Зловмисника зупинили випадкові перехожі. Поки люди викликали «швидку», правопорушник пішов. 39-річного постраждалого доставили до медичного закладу з закритою черепно-мозковою травмою.
Правоохоронці, яких про подію сповістили медики, встановили особу правопорушника і розшукали його.
Чоловіку повідомили про підозру за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Раніше ми писали, що випадковий перехожий побив одесита до розриву селезінки та втік до Закарпаття.
Кіберполіція Одещини попереджає про шахрайську схему з «кредитами»
Одесу заполонили великі коники: фахівці пояснили, чому не варто їх боятись і кривдити
Пожежа на Марсельській: господаря квартири госпіталізували з опіками обличчя
В Одесі розшукують брата та сестру, які втекли з дитячого закладу (оновлено)
20 червня в Одесі ремонтуватимуть дороги: перелік адрес
