Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Суспільство > «Укренерго» вчора зафіксовало рекордне за літо споживання електроенергії

«Укренерго» вчора зафіксовало рекордне за літо споживання електроенергії

Причина – активне використання кондиціонерів.

«Укренерго» вчора зафіксовало рекордне за літо споживання електроенергії

Вчора, 6 липня, о 16 годині було зафіксовано рекордне за першу половину літа споживання електроенергії. Про це повідомляє «Укренерго».

«Це на 7% вище, ніж у найспекотніший день літа 2022 року, і на 14% більше, ніж у минулий четвер. Для розуміння таке зростання дорівнює виробничій потужності майже двох атомних енергоблоків. Причина суттєвого зростання споживання – у першу чергу активне використання кондиціонерів. Високий рівень споживання вчора зберігався практично до кінця дня, що створювало значне навантаження на енергосистему. Адже ввечері знижується активність сонячних електростанцій, і для забезпечення покриття високого рівня споживання необхідно залучати додаткові потужності енергоблоків», – розповіли у компанії.

В «Укренерго» зазначили, що минулого літа такі піки споживання не були складним завданням для енергосистеми, але зараз вона все ще відновлюється після російських ракетних атак.

Інші матеріали на тему:
На Херсонщині через російські обстріли поранено п’ятьох людей
«Ігри Ветеранів 2026»: відкрито реєстрацію на відбіркові змагання зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту
«Співчуття не працює без дій»: про що говорили учасники міжнародної дискусії на LMF 2026
Від правди до відповідальності: п’ять думок, які запам’яталися на LMF 2026
На Херсонщині через російські обстріли поранено 10 людей, серед них двоє дітей