-
Головна
>
Новини
>
Суспільство
>
«Укренерго» вчора зафіксовало рекордне за літо споживання електроенергії
«Укренерго» вчора зафіксовало рекордне за літо споживання електроенергії
Причина – активне використання кондиціонерів.

Вчора, 6 липня, о 16 годині було зафіксовано рекордне за першу половину літа споживання електроенергії. Про це повідомляє «Укренерго».
«Це на 7% вище, ніж у найспекотніший день літа 2022 року, і на 14% більше, ніж у минулий четвер. Для розуміння таке зростання дорівнює виробничій потужності майже двох атомних енергоблоків. Причина суттєвого зростання споживання – у першу чергу активне використання кондиціонерів. Високий рівень споживання вчора зберігався практично до кінця дня, що створювало значне навантаження на енергосистему. Адже ввечері знижується активність сонячних електростанцій, і для забезпечення покриття високого рівня споживання необхідно залучати додаткові потужності енергоблоків», – розповіли у компанії.
В «Укренерго» зазначили, що минулого літа такі піки споживання не були складним завданням для енергосистеми, але зараз вона все ще відновлюється після російських ракетних атак.
На Херсонщині через російські обстріли поранено п’ятьох людей
«Ігри Ветеранів 2026»: відкрито реєстрацію на відбіркові змагання зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту
«Співчуття не працює без дій»: про що говорили учасники міжнародної дискусії на LMF 2026
Від правди до відповідальності: п’ять думок, які запам’яталися на LMF 2026
На Херсонщині через російські обстріли поранено 10 людей, серед них двоє дітей
