Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Війна > Вночі рашисти обстріляли два райони Дніпропетровської області

Вночі рашисти обстріляли два райони Дніпропетровської області

Вночі рашисти обстріляли два райони Дніпропетровської області

У ніч на 23 липня російські окупанти вдарили по двох районах Дніпропетровської області — Нікопольському та Криворізькому. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

«Червоногригорівську громаду накрили з «Градів». Випустили до 20 снарядів. На щастя, обійшлося без жертв та руйнувань.

У селі Ганнівка Широківської громади ворожим обстрілом пошкодило електромережі та газовід. Люди не постраждали.

У Зеленодольській громаді ворог знов поцілив по Великій Костромці. Кілька вулиць без світла. Людей не зачепило», — повідомив Резніченко.

Інші матеріали на тему:
На Херсонщині через російські обстріли поранено п’ятьох людей
«Ігри Ветеранів 2026»: відкрито реєстрацію на відбіркові змагання зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту
Внаслідок ранкової атаки РФ на зупинці громадського транспорту в Одесі постраждали троє людей (оновлено)
Вранці РФ атакувала Одеський район – семеро постраждалих, одна людина у важкому стані
Внаслідок атаки РФ по Одещині постраждали 12-річний хлопчик та літній чоловік