Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Три воротарі, вилучення і «зона вильоту»: «Чорноморець» програв «Олександрії»

Три воротарі, вилучення і «зона вильоту»: «Чорноморець» програв «Олександрії»

Неприємна поразка у меншості опустила команду у «зону вильоту».

Одеський «Чорноморець» провів свій п’ятий матч у новому сезоні Української Прем’єр-ліги: підопічні Романа Григорчука у Ковалівці «приймали» міцну «Олександрію».

Все найцікавіше у цьому протистоянні сталося після перерви: на 49-й хвилині воротар «моряків» Дмитро Непогодов зіграв рукою за межами штрафного майданчика, внаслідок чого отримав вилучення. Місце у воротах зайняв Євген Паст, але й він буквально за п’ять хвилин отримав травму, внаслідок чого тренерському штабу «Чорноморця» довелося задіяти третього воротаря – Данила Варакуту.

На жаль, саме Варакуті довелося діставати з сітки власних воріт два м’ячі: перший – на 71-й хвилині від Мірошниченка, а другий – після того, як Максим Брагару відновив паритет, класно пробивши з-за меж штрафного майданчика у правий кут – від екс-гравця «моряків» Кирила Ковальця. За іронією долі, довгоочікуване повернення на поле після тяжкої травми Ковалець відзначив голом саме у ворота своєї колишньої команди. Ішла 83-я хвилина.

У підсумку – 1:2, поразка одеситів, яка опустила їх на передостаннє, 15-те місце у турнірній таблиці УПЛ: у п’яти матчах наші земляки набрали лише два очки.

Склад «Чорноморця» у грі з олександрійцями був наступним: Непогодов – Селін (Салюк, 90+1), Єрмаков, Джеймс, Путря (Кузик, 90+1), Політило, Плакса (Наумець, 59), Бобко (капітан), Брагару, Юсов, Бадібанга (Паст, 51, Варакута, 58).

У наступному турі «моряки» зіграють із «Ворсклою», у якої старт сезону також не склався (чотири очки у п’яти іграх). Гра пройде у суботу, 8 жовтня. Початок – о 13:00.