Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Рашисти обстріляли дві ТЕС ДТЕК — одна з них припинила виробництво електроенергії

Рашисти обстріляли дві ТЕС ДТЕК — одна з них припинила виробництво електроенергії

Рашисти обстріляли дві ТЕС ДТЕК — одна з них припинила виробництво електроенергії

14 січня окупанти нанесли удар по двум ТЕС ДТЕК. Одна з них припинила виробництво електроенергії. Про це повідомили в ДТЕК.

«Окупанти влучили у турбінне відділення енергоблоку станції. Зруйнувано один з енергоблоків. Також пошкоджено інші енергоблоки.

Наразі пожежники та працівники станціі продовжують ліквідацію наслідків ракетного удару», — йдеться у повідомленні.

Інші матеріали на тему:
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару