Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Окупанти відводять особовий склад з території селищ Верхній Токмак і Чернігівка

Окупанти відводять особовий склад з території селищ Верхній Токмак і Чернігівка

Окупанти відводять особовий склад з території селищ Верхній Токмак і Чернігівка

Після ударів ЗСУ в ніч на 29 липня по місцерозташуванню сил окупантів поблизу селищ Верхній Токмак та Чернігівка Запорізької області, рашисти відвели особовий склад та техніку на інші позиції. Близько 40 поранених доставили в госпіталь міста Пологи. З Чернігівки підрозділи виведено практично в повному складі. Наразі поблизу населеного пункту залишаються кілька блокпостів та не більше 100 військових. Решта окупантів разом з технікою розподілено по містах Токмак та Бердянськ, повідомили у ГУР МО.

Під час виходу з населених пунктів рашисти намагаються створити враження про планову ротацію. Насправді ж, окупанти мають намір повністю залишити селище і розпочали мінування під’їзних доріг.

Інші матеріали на тему:
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару
Удар балістикою по Одещині: двоє поранених у важкому стані, серед них 21-річний юнак
Ракетний удар по Одещині: ворог поцілив в агропідприємство, є загиблий та поранені
РФ атакувала цивільні судна, які прямували до портів Одещини: загинув член екіпажу
Ворожий обстріл Одеси 6 квітня завдав збитків на понад 4,5 мільйонів гривень