-
Головна
>
Новини
>
ОК «Південь»: бійці ЗСУ знищили за добу 20 окупантів, вузол зв’язку та черговий склад боєприпасів
ОК «Південь»: бійці ЗСУ знищили за добу 20 окупантів, вузол зв’язку та черговий склад боєприпасів
Поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумки 25.08.2022.

У Південній операційній зоні ворог зосереджує зусилля на утриманні займаних позицій. Противник продовжує здійснювати обстріли із ствольної та реактивної артилерії, а також застосовує авіацію та ракетні удари.
Про це повідомили у Оперативному командуванні «Південь».
«Протягом дня штурмовою авіацією та гелікоптером ворог наніс п’ять ударів по наших позиціях вздовж лінії бойового зіткнення. Без наших втрат. Реактивними системами залпового вогню “Ураган” надвечір вдарив по Березнегуватській громаді на Миколаївщині. Влучання по сільськогосподарських площах. Без втрат», – уточнили у командуванні.
У свою чергу українська авіація нанесла удари по районах зосередження підрозділів та складу боєприпасів в Архангельському та Бурханівці, а також по засобах ППО ворога в Херсоні та Нововоскресенському. Ракетно-артилерійськими підрозділами було нанесено ураження по зосередженню ворога в Снігурівці, Нововоскресенському та Чкаловому.
Втрати ворога за бойовий день: 20 військових, 2 одиниці автотехніки, вузол зв’язку 98-го парашутно-десантного полку в Дудчанах та ще один склад боєприпасів в Нововоскресенському.
«Штормова погода в Чорному морі змусила ворога скоротити кількість ракетоносіїв до 2 – надводного та підводного – а відповідно і кількість «Калібрів» зменшилася до 12», – додали у ОК «Південь».
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару
