Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Одесит став дворазовим чемпіоном Європи з бразильського джиу-джитсу

Одесит став дворазовим чемпіоном Європи з бразильського джиу-джитсу

Одесит Юрій Драгонер здобув «золото» чемпіонату Європи з бразильського джиу-джитсу за версією IBJJF, який проходив у період з 23-го до 29 січня у Франції.

Один із найпрестижніших турнірів із бразильського джиу-джитсу – «European Jiu-Jitsu IBJJF Championship 2023» – проходив у Парижі, на арені «Institut Du Judo».

Одеський джитсер Юрій Драгонер здобув чотири перемоги у чотирьох зустрічах, у тому числі – над медалістами чемпіонатів Європи та світу – і став першим у категорії коричневих пасків (Light Feather/Masters 1).

Україна була, є і буде сильною та непереможною! Iз самого початку підготовки до змагань у мене була шалена мотивація підняти український прапор на п’єдесталі пошани чемпіонату Європи і заявити про нас, про нашу країну, про те, що ми сильні і переможемо, попри все! Дякую за підтримку моїм близьким і всій моїй команді Black Gi Sport. Я відчував її навіть на відстані! – сказав в інтерв’ю Odesa.Online одеський чемпіон.

Додамо, що перше «золото» чемпіонату Європи спортсмену підкорилося у 2020 році в категорії пурпурових пасків. Таким чином, одесит став дворазовим чемпіоном Європи.