Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Війна > «Набридло витягувати тіла вбитих»: окупант розповів про значні втрати російської армії на Бахмутському напрямку (перехоплення ГУР)

«Набридло витягувати тіла вбитих»: окупант розповів про значні втрати російської армії на Бахмутському напрямку (перехоплення ГУР)

«Набридло витягувати тіла вбитих»: окупант розповів про значні втрати російської армії на Бахмутському напрямку (перехоплення ГУР)

Військовослужбовець рф у перехопленій українською розвідкою розмові з товаришем розповів, що втомився виносити тіла мертвих окупантів з поля бою.

За його словами, він займається евакуацією загиблих та ранених з лінії фронту на Бахмутському напрямку. Він скаржиться, що вже рік цим займається, і кожного дня коли забирає загиблих сам стає мішенню для українських військових.

Загарбник розповів, що серед нових мобілізованих дуже велика кількість хворих, яких відправляють на фронт. Окрім цього до війська повертають тих, хто раніше був поранений.

“Тут вже стільки ранених, стільки загинуло, вони вже рік звідси не вилазять. Вони всі втомились морально і фізично”, – каже окупант.

Інші матеріали на тему:
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару