Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Каратистки з Одеської області вибороли дві медалі чемпіонату Європи

Каратистки з Одеської області вибороли дві медалі чемпіонату Європи

Каратистки з Одеської області вибороли дві медалі чемпіонату Європи, що проходив в Іспанії, повідомляє прес-служба відділення НОК України в Одеській області.

Одеситка Анжеліка Терлюга, яка виступала у своїй рідній категорії «до 55 кілограмів», провела яскравий турнір: вона здобула чотири перемоги у чотирьох поєдинках із сумарним рахунком 21:2. Що цікаво, у фіналі наша землячка достроково перемогла італійку Вероніку Брунорі (8:0).

Таким чином, Терлюга втретє стала чемпіонкою Європи, а загалом в особистому куміте виборола вже п’яту медаль європейської першості.

А ось представниця Чорноморська Аніта Серьогіна, яка виступає у ваговій категорії «до 61 кілограма», виборола свою дев’яту медаль в особистому куміте загалом і шосту поспіль (!). Завдяки трьом перемогам із загальним рахунком 11:0, наша землячка дісталася фіналу, де, на жаль, програла шостому номеру світового рейтингу – 20-річній німкені Рєм Хаміс (1:2). Але можемо привітати Серьогіну зі «сріблом».