Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Харків: вранці окупанти влучили у гуртожиток – одна людина загинула, ще 18 отримали поранення

Харків: вранці окупанти влучили у гуртожиток – одна людина загинула, ще 18 отримали поранення

Харків: вранці окупанти влучили у гуртожиток – одна людина загинула, ще 18 отримали поранення

Вранці 18 серпня російські окупанти знову завдали ракетних ударів по Харкову. Є кілька пожеж.

Як повідомив голова місцевої ОВА  Олег Синєгубов, росіяни влучили у приміщення гуртожитку, що в Слобідському районі Харкова.

“Станом на зараз 18 поранених, двоє з них – дитини. Одна людина загинула”, написал Синєгубов в своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, вчора ввечері окупанти нанесли ракетний удар по іншому гуртожитку в Харкові в Салтівському районі. За інформацією видання «Українська правда», в кількох під’їздах знищеного гуртожитку проживали люди з порушеннями слуху. Відомо про сімох загиблих, 17 поранених.

 

Інші матеріали на тему:
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару