Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Фінішував дев’ятим: «Чорноморець» завершив сезон розгромною перемогою

Фінішував дев’ятим: «Чорноморець» завершив сезон розгромною перемогою

Сьогодні одеський «Чорноморець» проводив останній поєдинок цього сезону: на своєму полі «моряки» зустрічалися з харківським «Металістом», який туром раніше офіційно оформив виліт з УПЛ до першої ліги. Господарями поля номінально були харків’яни, але ми всі знаємо, хто був справжнім господарем гри!

На фініші сезону боротьба за місце в УПЛ і право уникнути перехідних матчів загострилася до межі. За певних обставин деякі команди могли посісти як восьме місце, так і фінішувати на 13-й сходинці, а отже, проводити стикові поєдинки з представником першої ліги.

На щастя, «морякам» вдалося уникнути цієї долі: підопічні Романа Григорчука ударно провели другий тайм і врешті-решт дотиснули суперника. Більше того, вони здобули перемогу з розгромним рахунком 3:0. Трьома балами за системою «гол+пас» відзначився Дмитро Юсов, який на 65-й хвилині замінив Даниїла Алефіренка. Дмитро забив на 75-й та 86-й хвилинах, а на 90+2-й асистував Гаю Хадіді, який також у середині другого тайму вийшов на заміну (змінив Олександра Васильєва).

Таким чином, «моряки» на мажорній ноті завершили сезон: наші земляки посіли 9-е місце з показником у 35 очок у 30 іграх (9 перемог, 8 нічиїх, 13 перемог, різниця голів – 35-40).

Що ж, вітаємо команду з виконанням завдання на сезон та чекаємо нових завдань та нових перемог у сезоні-2023/24.

Додамо, що чемпіоном України став донецький «Шахтар», віцечемпіоном – СК «Дніпро-1», ці команди представлять Україну в Лізі чемпіонів («гірники» одразу в групі, дніпряни почнуть з кваліфікації), бронзовим призером – луганська «Зоря», яка пробилася до Ліги Європи, а у Лізі Конференцій зіграють київське «Динамо» (4-е місце) та полтавська «Ворскла» (5-те), яка навесні зробила чудовий ривок та в останньому турі обійшла в таблиці «Олександрію».

З УПЛ попрощалися «Металіст» та ФК «Львів», а у стикових іграх із командами першої ліги зіграють «Інгулець» із Петрова та «Верес» із Рівного. Новачками Прем’єр-ліги офіційно стали житомирське «Полісся» та київська «Оболонь».