Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» з великим рахунком переміг у першому контрольному матчі року

«Чорноморець» з великим рахунком переміг у першому контрольному матчі року

Одеський «Чорноморець», який завтра вирушає на навчально-тренувальні збори до Туреччини, сьогодні експериментальним складом провів спаринг із земляками з другої української ліги – одеським «Реалом Фармою».

У складі «Чорноморця» зіграли: Варакута (капітан) (Даскалиця, 68) – Салюк, Селін (Янчук, 68), Білий (Дихтярук, 68), Штогін, Баранюк, Плакса, Алефіренко (Романов, 68), Урсолов, Гладкий (Черткоєв, 60), Войтіховський (О. Ратушняк, 68).

І в першому, і в другому таймі «чорно-сині» провели по два м’ячі: початок поклав Войтіховський (9 хвилина), потім за «фармацевтів» забив Кошкін (13 хвилина), але ще до перерви Селін знову вивів підопічних Романа Григорчука вперед (20 хвилина) – 2:1.

У другому таймі Войтіховський оформив дубль (49 хвилина), Даскалиця відзначився тим, що відбив одинадцятиметровий, а крапку у матчі поставив Штогрін (87 хвилина).

У підсумку – 4:1, перший спаринг у 2023 році «Чорноморець» виграв із великим рахунком. Як буде далі – дізнаємось вже дуже скоро.