Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Чорноморець» впевнено обіграв у Одесі ФК «Львів»

«Чорноморець» впевнено обіграв у Одесі ФК «Львів»

«Моряки» перемогли вдруге поспіль.

Сьогодні в Одесі відбувся матч 13 туру Української Прем’єр-ліги: «Чорноморець» приймав ФК «Львів».

Минулого туру «моряки» здобули свою першу перемогу за 11 місяців, здолавши в гостях «Минай». У звітному підопічні Романа Григорчука приймали команду з нижньої частини турнірної таблиці, отже, розраховували на іншу першу перемогу – домашню.

Команди діяли досить обережно, подій не форсували, у першому таймі м’ячем значно довше володіли «моряки», моментів створили лише кілька, але пробити Олександра Іллющенкова не змогли ані Віталій Єрмаков (неточний удар головою), ані Владислав Наумець («забув» ударити по воротах , хоча перспективно увірвався до штрафного майданчика).

У перерві Роман Григорчук провів заміну з акцентом на атаку – замість Івана Бобка на поле вийшов Олександр Гладкий. Втім, це аж ніяк не вплинуло на наявність гостроти біля воріт львів’ян. А ось «Львів» у другому таймі часто ходив в атаку і за зручної нагоди пробивав здалеку. На щастя, всі ці удари були неточними.

«Чорноморець» на все це відповів «пострілом» Наумця з-за меж штрафного майданчика і… голом на 67-й хвилині: після навісу з лівого флангу Віталій Єрмаков чудово пробив у лівий кут – 1:0.

Буквально за кілька хвилин Олександр Гладкий вийшов віч-на-віч з Іллющенковим, але пробив значно вище воріт. У тому епізоді праворуч забігав ніким не прикритий Кубемба.

Ще за кілька хвилин чудово під поперечину пробив Максим Брагару (воротар перевів м’яч на кутовий), після чого Григорчук замість Наумця випустив на поле Зігі Бадібангу, а замість Кевіна Кубемби – центрального захисника, але у цьому випадку – напададника – Максима Войтіховського.

Буквально одразу Войтіховський, класно змістившись до штрафного майданчика, потужно пробив у стійку, а потім саме він забив другий м’яч «Чорноморця»: на 80-й хвилині після передачі Іллі Путрі з лівої частини штрафного майданчика Максим класно пробив головою в той же кут, що й Єрмаков – 2:0.

Відмінна друга половина другого тайму у виконанні «Чорноморця» мала б приносити ще як мінімум кілька забитих м’ячів, що, безумовно, заспокоїло б гру, але й двох м’ячів цілком вистачило господарям поля для закономірної перемоги. До речі, вона підняла їх із останнього місця на 14-те!

У наступному турі «моряки» мали 19 листопада зустрічатися у гостях із львівським «Рухом», проте цю гру було перенесено. 25 листопада одесити приймуть харківський «Металіст» (13:00).