Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» програв останній домашній матч року

«Чорноморець» програв останній домашній матч року

Сьогодні в Одесі відбувся перенесений матч 7 туру української Прем’єр-ліги: «Чорноморець» приймав криворізький «Кривбас».

Одесити не зуміли перемогти у минулому поєдинку харківський «Металіст» (0:0), отже, залишилися на передостанньому місці у турнірній таблиці УПЛ. А ось підопічні Юрія Вернидуба після сенсаційної перемоги над лідером – СК «Дніпро-1» піднялися на восьму позицію.

Поєдинок між «Чорноморцем» та «Кривбасом» вийшов бойовим, проте команди не тішили вболівальників великою кількістю гольових моментів. У цій зустрічі був забитий лише один м’яч – це на 45-й хвилині відзначився Стецьков – 0:1.

На 83-й хвилині за друге попередження з поля був вилучений Манджрекар Джеймс. За що отримав жовту картку представник Канади – краще запитати у арбітра зустрічі (боротьба корпус у корпус на підходах до штрафного майданчика), проте суть від цього не змінюється – підопічні Романа Григорчука були змушені завершувати матч у меншості.

На жаль, у другому поєдинку поспіль «моряки» не показали тієї гри, на яку від них чекають уболівальники і, здається, керівництво клубу. Більш того, вони не зуміли не лише перемогти, а й знову не забили. На жаль, поразка 0:1, яка залишає їх на передостанньому місці.

В останньому матчі року «Чорноморець» у гостях зіграє зі львівським «Рухом» (7 грудня). Сподіваємось, наші земляки зможуть наостанок потішити одеських уболівальників перемогою.