Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» не зміг обіграти на своєму полі «Металіст-1925»

«Чорноморець» не зміг обіграти на своєму полі «Металіст-1925»

Одеський «Чорноморець» провів свій перший домашній матч у весняній частині сезону української Прем’єр-ліги: підопічні Романа Григорчука сьогодні приймали на своєму полі харківський «Металіст-1925».

До гри команди підходили у різних настроях: «моряки» у першому весняному турі УПЛ перемогли в гостях «Верес» (3:1), «металісти» були боляче «биті» донецьким «Шахтарем» (0:7). Втім, завдання у обох колективів було одне – перемогти, адже конкуренти, як то кажуть, не сплять.

У першому таймі одесити виглядали на полі цікавіше за свого опонента, вони ж відкрили рахунок уже на 8-й хвилині: Зігі Бадібанга, отримавши м’яч у правій частині штрафного майданчика, пробіг уздовж лицьової і віддав передачу на ближню стійку, на Даниїла Алефіренка. Рикошет від коліна захисника цілком міг завадити гравцеві «Чорноморця» вразити порожні ворота, але він все ж таки не допоміг харків’янам – Даниїл відправив м’яч у сітку коліном буквально з метра – 1:0.

На жаль, зміцнити перевагу господарі поля не зуміли, натомість пропустили, як то кажуть, «на рівному місці». Ще й від кого – від свого ж вихованця Бекі Вачіберадзе. Одеситу на 18-й хвилині вдався красивий обвідний удар із правої частини штрафного у самісінький лівий кут – 1:1.

Чудовий момент пізніше втратив Дмитро Юсов: після хорошої передачі він, замість того, аби відправити м’яч у порожні ворота, влучив собі в руку, після чого «круглий» опинився в сітці, але, на жаль, взяття воріт, що зрозуміло, було скасовано.

На жаль, у другому таймі команди не порадували забитими м’ячами, а «Чорноморець», до того ж, явно «підсів» фізично. Враховуючи певні кадрові проблеми (травми низки гравців атакуючого плану), посилити гру в атаці тренерський штаб «чорно-синіх» міг хіба що за рахунок Сергія Політила, Андрія Штогріна та Олександра Гладкого. Усі вони з’явилися на полі протягом другого тайму, але принести команді три надважливі бали не змогли.

У підсумку – нічия 1:1, яку слід розглядати як негативний результат, адже конкуренти «Чорноморця» у нижній частині турнірної таблиці навесні активно набирають очки.

У наступному турі «моряки» у гостях зіграють із «Інгульцем», який розпочав весняну частину сезону з виїзної перемоги над київським «Динамо» (2:0) та домашньої вікторії над харківським «Металістом» (2:1). Гра пройде 19 березня о 13.00.

Леонід Францескевич

Інші матеріали на тему:
Футбол: Україна обіграла Ісландію та їде на Євро-2024
Ексгравець «Полісся» приєднався до одеського «Чорноморця»
Матч «Чорноморець» - «Верес» відбудеться за порожніх трибун
Тренер з фізпідготовки одеського “Чорноморця” не повернувся до України зі зборів у Туреччині: у клубі зробили заяву
Підсумки дня: ракетні атаки по Одещині, мільйонний наркобізнес, «ревізія» одеських супермаркетів