Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Або 300-й, або 200-й»: окупант розповів про долю нових мобілізованих (перехоплення ГУР)

«Або 300-й, або 200-й»: окупант розповів про долю нових мобілізованих (перехоплення ГУР)

«Або 300-й, або 200-й»: окупант розповів про долю нових мобілізованих (перехоплення ГУР)

Російські окупанти жаліються на кількість поранених та вбитих на війні в Україні. Про це свідчить перехоплена телефонна розмова солдата рф з дружиною, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міноборони.

– Тільки з людиною познайомився – вже або 300-й або 200-й, б*я. Прильоти часті сюди, на*уй, до нас. Тільки зателефонуєш і починається: у це місце, на*уй, х*ярить міномет. Коротше, з нашої бригади – ось нас було 19 людей, а залишилося 4 людини, – розповів окупант.

За словами військовослужбовця, на війні від новомобілізованих солдатів не буде жодної користі.

Інші матеріали на тему:
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару