У справі про конфлікт з поліцією в Одесі з’явився новий підозрюваний
Йому загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Одеські поліцейські затримали 29-річного жителя Подільщини, якого підозрюють у хуліганстві та перешкоджанні затриманню чоловіка у статусі СЗЧ.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.
Подія сталася в середині травня у Приморському районі Одеси. Дільничні офіцери поліції затримували 33-річного громадянина, який самовільно залишив військову частину. У цей час група перехожих блокувала рух службового автомобіля та не давали доставити чоловіка до Військової служби правопорядку. Під час конфлікту громадяни пошкодили службовий транспорт.
У день події поліцейські затримали 17-річного містянина. Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України. За цей злочин передбачено позбавлення волі на строк до семи років. Суд обрав неповнолітньому підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, яким він скористався.
Під час подальшого розслідування поліцейські встановили особу ще одного учасника конфлікту — 29-річного жителя Подільського району. За даними слідства, він теж пошкодив автомобіль співробітників поліції, руками виламавши дзеркало заднього виду. Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за цей злочин — чотири роки позбавлення волі. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Нагадаємо, в Одесі після конфлікту з поліцією за пошкодження службового автомобіля затримали 17-річного юнака.
